1-OJO TRIMESTRO NAUJIENOS IR ĮVYKIAI

Pradinukai iš varžybų grįžo su medaliais

2020 - 09 - 11

Pačeriaukštėje vyko tradicinės 10-osios pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos. Jaunieji sportininkai varžėsi keturiose rungtyse: kamuoliuko metimo, šuolio į tolį, trumpos ir ilgos distancijos bėgimo.

Vyresniųjų grupėje daugiausia medalių iškovojo metikai. Ketvirtokė Meirita Šimonytė tarp mergaičių iškovojo 1-ąją vietą, o trečiokė Maya Olaraš – 3-iąją. Tarp berniukų toliausiai kamuoliuką švystelėjo ketvirtokas Kajus Januševičius, iškovojęs 2-ąją vietą. Mintautė Šimonytė (4 kl.) buvo 2-a bėgdama trumpą distanciją, o Meirita pasipuošė ir antru medaliu už šuolį į tolį. Šioje rungtyje ji buvo 3-ia. Keli šios grupės varžybų dalyviai savo rungtyse buvo arti nugalėtojų pakylos – liko ketvirti.

Jaunesniųjų grupėje varžėsi keturi antrokai. Ilgoje ir trumpoje bėgimo distancijose nepralenkiamas buvo Aironas Stankevičius. Jis abiejose rungtyse iškovojo 1-ąsias vietas, o Tajus Ivanauskas abiejose distancijose užėmė 3-iąsias vietas. Austėja Šimukėnaitė bėgdama 60 metrų iškovojo 1-ąją vietą, o 300 metrų distancijoje buvo 2-a. Eivintui Dulksniui pavyko kamuoliuko metimas. Jis iškovojo 3-iąją vietą. Daugumai varžybų dalyvių tai buvo pirmosios sportinės pergalės.