3-OJO TRIMESTRO NAUJIENOS IR ĮVYKIAI

Mokslo metų užbaigimo šventė

2019-06 -20

      Birželio 20 d. mokykloje vyko dviguba šventė -  dešimtokų paskutinis skambutis ir 5-9 klasių mokinių mokslo metų baigimo šventė. Nuskambėjus Lietuvos valstybės himnui bei mokyklos himnui, dešimtokus su švente pasveikino mokyklos direktorius Eugenijus  Januševičius. Jiems  įteikė  dešimtos klasės baigimo pažymėjimus. Šventinį žodį I tarė pirmoji mokytoja Rita Kudukienė, dešimtokų auklėtoja Vigilija Macienė, Papilio seniūnas Rėnas Čygas, bei Šaulių sąjungos atstovas Vidutis Šeškas. Devintokai savo vyresniems bičiuliams įteikė skambučius ir sėkmės apyrankes. Šventės kaltininkai žodžiais ir gėlėmis dėkojo savo auklėtojai, kiekvienam mokytojui už žinias, rūpestį bei pagalbą. Gražūs ir padrąsinantys linkėjimai nuskambėjo iš tėvų lūpų. Viskas buvo taip jausminga ir gražu!  

    Šventės metu nebuvo pamiršti ir kitų klasių mokiniai, kuriems tądien taip pat pasibaigė mokslo metai. Buvo pasidžiaugta  gerai besimokančiais mokiniais, įvairiais pasiekimais. Mokyklos direktorius visiems palinkėjo gražios, saulėtos ir saugios vasaros.

 

  9 klasės auklėtoja Orinta Sangailienė

X factorius

2019-06 -10

Birželio 10 d. dešimtokai vyko į Šiaulius, dalyvauti X faktoriaus muzikinio projekto filmavime. Šiaulių arena pasitiko svetingai – prie pagrindinio įėjimo paklotas raudonas kilimas laukė X faktoriaus dalyvių, teisėjų ir, žinoma, žiūrovų. Gausiomis ovacijomis pasitikti dalyviai ir teisėjai ( Samas, Saulius Prūsaitis, Jazzu, Marijonas Mikutavičius), po to – filmavimas, užsitęsęs net 4 valandas, tačiau neprailgęs. Po filmavimo vyko loterija. Nepagrindinis prizas, tačiau su X faktoriaus simbolika užrašinė ir gertuvė atiteko Aidui Adukauskui. „Pasikrovę“ teigiamų emocijų, patirties, lauksime pirmosios X faktoriaus laidos rudenį.

Mokytoja Vigilija Macienė

Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė „Atverk langą vasarai“ 

2019-06 - 05

Baigiantis mokslo metams antrokai ir trečiokai pakvietė visus pradinukus, jų tėvus ir mokytojus atverti langą vasarai. Labiausiai vasaros ilgėjosi Nykštukė (trečiokė Ingrida). Pabudusi nuo jaunųjų perkusininkų muzikavimo ji stengėsi susirasti bendrakeleivių. Draugėn kvietė pelėdą (trečiokė Akvilė), katiną (trečiokas Rūtenis), pelytę (antrokė Mintautė), šunelį (trečiokas Kajus), tačiau jie atvėrę langą paaiškindavo esą užsiėmę ir siūlė kelionės bičiulių ieškoti kitur. Pirmokai irgi nesutiko keliauti, nes turėjo pašokti gėlyčių ir drugelių šokį, o antrokai su trečiokais – pagroti. Ketvirtokai taip pat turėjo rūpesčių – reikėjo atsisveikinti su pradinėmis klasėmis ir pirmąja mokytoja.

Nykštukei skubėti ieškoti vasaros neleido sveikatos priežiūros specialistė Neringa Gailiūnienė. Ji įteikė padėkas sveikiausiems pradinukams. Mokyklos direktorius Eugenijus Januševičius ir socialinė pedagogė Loreta Žibelienė mokinius ir mokytojas gausiai apdovanojo padėkomis ir prizais už nuveiktus darbus bei aukštus pasiekimus. Šventės metu koncertavo solistės Maya ir Ugnė, mišrus ansamblis „Vėjavaikiai“, Miglės ir Ugnės duetas bei kiti kolektyvai, kuriuos paruošė mokytoja Vigilija Macienė.

 Supratusi, kad keliauti į vasarą teks vienai, Nykštukė buvo nustebinta – į sceną prigūžėjo mokinių, kurie norėjo keliauti kartu. Skambant pop choro „Šakar makar“ atliekamai „Atsisveikinimo dainai“ ir kylant muilo burbulų debesėliams pradinukai iškeliavo... ne, ne į vasarą, bet į paslaptingą naktį mokykloje.

Mokytoja Vita Januševičienė

Keliavome po Panevėžio kraštą

2019-05 -31

Antrokai ir trečiokai dalyvavo edukacinėje išvykoje. Mokiniai lankėsi Panevėžio Gamtos mokykloje. Vaikai susipažino su įvairiais naminiais, laukiniais bei egzotiniais gyvūnais, išsiaiškino jų svarbą žmogui, apžiūrėjo tarptautinės piešinių parodos laureatų darbus. Pašilių stumbryne iš arti pamatė didžiausius Lietuvos žinduolius – stumbrus, sužinojo jų gyvenimo laisvėje ir nelaisvėje ypatumus. Mokiniai susidomėję apžiūrėjo Krekenavos regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją, keliavo potyrių taku, užkopė į apžvalgos bokštą. Vaikai dalyvavo edukacinėje pamokoje Knygnešių muziejuje, mėgavosi kieme įrengtomis sūpynėmis. Nors grįžtant namo prasidėjo lietus, tačiau keliautojai neatsispyrė pagundai išmėginti Pasvalio Smegduobių parko lipynes. Mokiniai dalinosi įspūdžiais ir džiaugėsi išvyka.

Mokytoja Vita Januševičienė

Rajoninės pradinukų lengvosios atletikos varžybos

2019-05 -30

Grupė 2 – 4 klasių mokinių dalyvavo tradicinėse, 11-ąjį kartą vykusiose, varžybose Pačeriaukštėje. Papiliečiams puikiai sekėsi. Iš varžybų jie parsivežė 16 medalių, aplenkdami kitų mokyklų jaunuosius sportininkus.

1-2 kl. amžiaus grupėje: Ernestas Laumė - šuolis į tolį 3 v. ir ilgos distancijos bėgimas 3 v., Meirita Šimonytė - šuolis į tolį 2 v. ir kamuoliuko metimas į tolį 1 v., Mintautė Šimonytė - ilgos distancijos bėgimas 3 v., Ema Čepukėnaitė - kamuoliuko metimas į tolį 2 v.

3-4 kl. amžiaus grupėje trečiokai: Andrea Olaraš - šuolis į tolį 2 v., Ingrida Levonaitė - trumpos distancijos bėgimas 1 v., Akvilė Valbasaitė - trumpos distancijos bėgimas 2 v. ir šuolis į tolį 1 v., Paulina Baltušytė - ilgos distancijos bėgimas 2 v., Ema Kuginytė - trumpos distancijos bėgimas 3 v. Ketvirtokai: Edvinas Šleiva – ilgos distancijos bėgimas 2 v. ir kamuoliuko metimas į tolį 2 v., Eivydas Dūda – trumpos distancijos bėgimas 1 v. ir šuolis į tolį 1 v.

Ketvirtokams pasiruošti varžyboms padėjo mokytoja Albina Povilauskienė, o antrokams ir trečiokams – Vita Januševičienė.

Pirmokų išvyka į Pasvalį, Raubonis

2019-05 -29

Gegužės 29 d. pirmokai vyko į Pasvalio krašto muziejų dalyvauti edukacinėje pamokoje" Gipsas". Pamokoje plačiau sužinojo apie gipso savybes, nusilipdė gipsinį magnetuką. Po to aplankė Raubonių kaime įsikūrusį mini zoologijos sodą, drakonų- dinozaurų, vabalų parką. Mini zoologijos sode daug įspūdžių paliko ne tik gyvūnų gausa, bet ir galimybė juos stebėti, paglostyti. Dinozaurų -drakonų parke apžiūrėjo įspūdingo dydžio riaumojančių dinozaurų kopijas, judančius drakonus, didžiulius  vabalus. Smagi ekskursijos pabaiga buvo  atrakcionų parke. 

Praplėtę savo akiratį, smagiai nusiteikę, pilni įspūdžių grįžo namo.

Mokytoja V. Didzinskienė

Pirmokai- Karajimiškio draustinyje, A. Dauguviečio parke

2019-05 -22

Gegužės mėn. pirmokams gausus netradicinėmis pamokomis. Šio mėnesio 22 d. pirmokai vyko į Karajimiškio kraštovaizdžio draustinį susipažinti su įdomiais gamtos objektais- smegduobėmis. Ėjo " Barsuko olos" pažintiniu- geologiniu taku ir stebėjo įspūdingą smegduobyną, gipso klodus. Po to nuvyko prie didžiausios smegduobės, sužinojo, kodėl ji pavadinta " Karvės ola", kad joje yra 5 urvai. Po pažinties su smegduobėmis, pirmokų laukė judri veikla A. Dauguviečio parke esančiose vaikų žaidimo aikštelėse. Diena prabėgo labai greitai- pilna naujų žinių, įspūdžių, judrios veiklos, geros nuotaikos.

 

Mokytoja V. Didzinskienė

Piešėme drugelius

2019-05 -20

Antrokai ir trečiokai aktyviai įsijungė į kvietimą dalyvauti respublikiniame piešinių konkurse „Spalvoti drugelių namai“. Mokiniai domėjosi, kaip atrodo Lietuvoje bei egzotiniuose kraštuose gyvenantys drugiai, kokia sparnų forma, spalvų raštai. Žinias sujungę su fantazija kūrė įspūdingus piešinius. Patys gražiausi drugiai „išskrido“ į konkursą Vilniuje. Jų autorės antrokės Ema Čepukėnaitė, Karolina Rupkutė, Meirita Šimonytė ir Mintautė Šimonytė bei trečiokės – Ema Kuginytė, Ingrida Levonaitė ir Andrea Olaraš.

Mokytoja Vita Januševičienė

Spalvotų drugelių namai

2019-05 -20

Pirmokai ir jų šeimos nariai dalyvauja respublikiniame piešimo konkurse- parodoje " Spalvotų drugelių namai". Labai smagu, kad į kvietimą atsiliepė Austėjos, Elijaus šeimos, Mildos mama. Ačiū už bendrystę!

 

Mokytoja V. Didzinskienė

"Ir žodžiai turi sparnus"

2019-05 -20

Gegužės 20 d. mūsų mokykla sulaukė svečio – Biržų muzikos mokyklos mokytojo, Biržų kultūros centro orkestro „Blėkvaris“ vadovo Prano Dapšausko. 1 – 5 klasių mokiniai turėjo unikalią progą išklausyti mokytojo įdomaus pasakojimo apie varinius pučiamuosius instrumentus, susipažinti su kiekvieno jų tembru, taip pat  - paklausyti Prano atliekamų populiarių melodijų, tokių  kaip „Aleliuja“, „Rožinė pantera“, „Despasito“...ir...galiausiai patiems prisiliesti prie instrumento, bandant išgauti garsą. Edukacinės pamokos buvo labai gyvos ir smagios, jos organizuotos pagal karjeros ugdymo programą. Netradinių pamokų sumanytoja -  mokytoja Vigilija Macienė

Spindulėlis

2019-05 -18

Gegužės 18d. 18 – ąjį kartą Panevėžio raj. Raguvoje rinkosi talentai iš visos šalies į festivalį – konkursą „Spindulėlis“. Mūsų mokyklos talentai trečius metus vyksta į šią gražią, bet kartu ir atsakingą šventę. Dvejus metus Ugnė Krištapaitytė šiame konkurse pelnė I –ąsias vietas savo amžiaus  solistų kategorijoje. Šiais metais dalyviai nebuvo skirstomi į amžiaus kategorijas, laimėjimus sėmėsi iš vieno „katilo“. Tad labai džiaugiamės, kad iš to katilo ir mums nubyrėjo...Dalyvavę Ugnės ir Miglės duetas bei mišrus ansamblis „Vėjavaikiai“ pelnė garbingas antrąsias vietas. Mokinius dainuoti moko muzikos mokytoja metodininkė Vigilija Macienė

Dainuojantis pavasaris

2019-05 -17

Gegužės 17 d. Biržų rajono ir miesto mokyklų dainininkai būrėsi į Biržų „Aušros“ pagrindinę mokyklą švęsti penktojo jubiliejinio „Dainuojantis pavasaris“  renginio. Jubiliejiniame koncerte dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunučių choras „Šakar Makar“ bei mišrus ansamblis „Vėjavaikiai“, kuriems vadovauja muzikos mokytoja metodininkė Vigilija Macienė. Dainuojančiame pavasaryje papiliečiai atliko dvi dainas: „Padėjėjai“ ir „Aš ateinu, mamyte“. Be mūsų dainų dar skambėjo Nemunėlio Radviliškio, Pačeriaukštės, Pabiržės, Medeikių, Kaštonų, Atžalyno, Saulės gimnazijos, Aušros bei Vabalninko gimnazijos dainininkų atliekamos įvairaus žanro dainos. Koncertą vainikavo bendrai sudainuota daina „Nupiešti pasaulį“.

 

Įžymios Papilio vietos

2019-05 -16

Gegužės 16 d. mokyklos pirmokai išsiruošė į žygį( ir važiuoti, ir pėsti) po įžymias Papilio vietas. Aplankė rašytojų K. Jakubėno, K. Binkio gimtines, Papilio dvarą, jame veikusią Papilio mokyklą, Zomkelį, reformatų bažnyčią. Grįždami į mokyklą, apsilankė bibliotekoje, kur bibliotekininkė Jolita vedė interaktyvią edukacinę pamoką "Knygos kelias". 

 Diena buvo netradicinė- gausi žiniomis, įspūdžiais, gera nuotaika.

Mokytoja V. Didzinskienė

"Ir žodžiai turi sparnus"

2019-05 -14

Gegužės 14 d. įvyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo šventė- atranka" Ir žodžiai turi sparnus". Joje varžėsi  klasėse geriausiai pasirodę skaitovai dėl teisės atstovauti mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse. Renginys prasidėjo pirmokų ir šeštokių Viktorijos, Gabijos, Arianos literatūriniu- muzikiniu pasirodymu. Po to sekė jaunųjų skaitovų pasirodymai. Buvo įdomu klausytis, na, o dalyviai norėjo... laimėti. Išrinkti geriausius skaitovus padėjo lietuvių k. ir literatūros mokytojos Edita ir Jurgita, muzikos mokytoja Vigilija. Visiems dalyvavusiems skaitovams buvo įteiktos padėkos. O kelialapiai į rajoninį meninio skaitymo konkursą įteikti antrokei Meiritai Šimonytei ir ketvirtokui Eivydui Dūdai. Sveikiname ir linkime sėkmės Biržuose!

 

Mokytoja V. Didzinskienė

Mokėmės kitaip

2019-05 -10

Biržuose, A. Dauguviečio parke, vyko renginys, skirtas saugaus eismo savaitei ir judėjimo sveikatos labui dienai paminėti, kuriame dalyvavo 1-3 klasių mokiniai. Pirmiausia visi smagiai pasimankštino. Dideliame bendraamžių būryje vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse, kuriose reikėjo pademonstruoti įvairius gebėjimus: bendruomeniškumą, sumanumą, vikrumą, taiklumą, jėgą, pusiausvyrą. Pradinukai džiaugėsi susitikimu su policijos simboliu – šuniuku Amsiu. Vaikai, padedant policijos pareigūnams, pasikartojo saugaus eismo žinias ir įgūdžius.

Antrokai ir trečiokai apsilankė Biržų krašto muziejuje „Sėla“. Jie dalyvavo edukacinėje pamokoje „Slaptoji mokykla“. Vaikai prisiminė, ką žino apie lietuviškos spaudos draudimo laikotarpį, bandė „slebizuoti“, rašyti žąsies plunksna ir net išmėgino to meto bausmę – klūpėjimą ant žirnių.

Mokiniai patenkinti kitokiomis pamokomis.

                                                                                                                                                                  Mokytoja Vita Januševičienė

Virvės traukimas

2019-05 -06

Vyko rajoninės virvės traukimo varžybos. Dalyvavo 3 komandos. Papiliečiai užėmė I vietą. 

Mokytojas Gytis Aukštikalnis

Koncertas – konkursas „Brangiausiam žmogui – mamai“

2019-04-30

Balandžio 30 d. mūsų mokyklos dainorėliai, praėję atranką, dalyvavo šventiniame koncerte – konkurse „Brangiausiam žmogui – mamai“, kuris vyko Biržų kultūros centre. Mokyklą atstovavo Miglės ir Ugnės, Eivydo ir Ugnės, solistės Mayos ir mišraus ansamblio „Vėjavaikiai“ dainininkų būrys, kurį dar papildė ir nuotaikingosios šokėjos: Ingrida Levonaitė, Martyna Levonaitė, Maya Olaraš, Andrea Olaraš ir Karolina Rupkutė. Papiliečiai atlikėjai šauniai pasirodė renginyje bei  sulaukė audringo publikos palaikymo. Dainuoti ir šokti vaikus moko mokytoja metodininkė Vigilija Macienė

Respublikinėje olimpiadoje

2019-04-27

3 klasės mokinė Andrea Olaraš, laimėjusi rajoninę matematikos olimpiadą, buvo pakviesta dalyvauti respublikinėje olimpiadoje Vilniuje. Išbandžiusi jėgas sprendžiant sudėtingas užduotis ir galvosūkius, Andrea su mokytoja keliavo pažintiniu maršrutu po Vilniaus senamiestį. Žygio metu reikėjo surasti nurodytus objektus, atlikti užduotis ir rinkti žymas apie aplankytas vietas. Išvyka buvo turtinga patirtimi ir įspūdžiais.

 

Mokytoja Vita Januševičienė

Akcija "Darom 2019"

2019-04-19

Balandžio 19 d. mokyklos bendruomenė įsijungė į akciją ,,Darom 2019″, kuri vyko visoje Lietuvoje. Akcijos metu dirbo mokiniai, pedagogai bei kiti mokyklos darbuotojai.

          Akcijos metu visi dirbo noriai ir darniai, tad Papilio miestelis pagražėjo!

Talentų šou - konkursas

2019-04-18

 Balandžio 18 d. Vabalninke vyko talentų šou - konkursas. Talentus demonstravo mokiniai iš Vabalninko gimnazijos, Kupiškio raj. Subačiaus gimnazijos. Šiame konkurse dalyviai demonstravo savo gebėjimus: šoko, grojo, dainavo,  pristatė savo pomėgius (fotografijas, meno kūrinius). Savo jėgas išbandyti nusprendė mūsų pirmaklasė Maya Olaraš, kuri padainavusi dainą apie šunelį pelnė profesionaliausiai atliktos dainos nominaciją. Mayą pasirodymui ruošė mokytoja metodininkė Vigilija Macienė.

Koncertas - konkursas

2019-04- 16

Balandžio 16d. Biržų kultūros centre vyko atranka motinos dienos koncertui – konkursui. Mūsų mokyklos dainorėliai atrankoje pasirodė šauniai, todėl visi  koncertuos mamyčių šventei surengtame koncerte – konkurse gegužės 3d. Biržų kultūros centre. Lauksime Jūsų ir Jūsų palaikymo koncerte – konkurse. Koncerte dalyvaus solistė Maya Olaraš, Miglės Meženskaitės ir Ugnės Krištapaitytės duetas, Ugnės ir Eivydo Dūdos duetas, mišrus ansamblis „Vėjavaikiai“. Mokinius paruošė mokytoja metodininkė Vigilija Macienė

Margutis

2019-04-15

Laukdami gražiausios pavasario šventės – Šv. Velykų 1 – 4 klasių mokiniai „margino“ didįjį velykinį margutį ( margučio aukštis 2 m., plotis – 1 m.). Pirmaklasiai ir jų mokytoja Violeta lipdė aplikuotas boružėles, 2  ir 3 klasės mokiniai bei jų mokytoja Vita sumaniai  dekoravo drugelius ir paukštelius, ketvirtaklasiai su mokytoja Albina gamino gėles iš medžiagos. Boružėlės, gėlės, drugeliai ir paukšteliai sutūpę ant didžiojo margučio pranašavo tikrą pavasarį. Margutis papuošė mokyklos erdves. Margučio idėjos autorė mokytoja Vigilija Macienė.

Saldintą gėrimą keičiu į vandenį 

2019-04-05

  Balandžio 5 d. pradinukai  dalyvavo projekto” Sveikatiada” paskelbtame iššūkyje” Saldintą gėrimą keičiu į vandenį”. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė N. Gailiūnienė mokiniams organizavo viktoriną apie vandenį.  Po to, “Vandens  stotelėse”, vaikai stengėsi atpažinti kokiu skoniu pagardintą vandenį ragauja. Įvairaus skonio vandens paragauti buvo pakviesti ir visi mokinai. O vanduo buvo pagardintas ne tik apelsinais, citrinomis, spanguolėmis, bet ir agurkais. Mokiniai suprato, kad norint augti sveikiems, saldintus cukrumi gėrimus reikia keisti į vandenį. Na, o jei gerti paprasto vandens nesinori, galima jį pagardinti vaisiais, uogomis ir net daržovėmis.  

     Įvairių klasių mokinių komandos buvo apdovanotos prizais- vaisiais, kiekviena klasė- padėka! Ačiū Visuomenės sveikatos biurui ir sveikatos priežiūros specialistei Neringai. 

 

Veiklos koordinatorė V. Didzinskienė

Paukščių sugrįžtuvės

2019-04-01

  Kovas- daugelio paukščių sugrįžtuvių, gamtos atbudimo, Tarptautinės Žemės dienos paminėjimo mėnuo. Kovo 19 d. mokyklos pradinukai sulaukė ne pirmą kartą į mokyklą atvykstančios viešnios-  Biržų regioninio parko vyr. specialistės R. Ulinskienės. Viešnia supažindino mokinius  su parskrendančiais į Lietuvą paukščiais, jų gyvenimo ypatumais. Kiekvienos klasės mokiniai pasižadėjo, pasitelkdami į pagalbą tėvelius, sukalti bent po vieną inkilėlį. 

     Savo pažadą kiekvienos klasės mokiniai ištesėjo. Ypač nudžiugino pirmos klasės mokiniai, kurie atnešė net 6 inkilėlius. Balandžio 1 d. popietę, talkinant mokyklos darbuotojui G. Lansbergui,  inkilėliai surado vietas šalia mokyklos augančiuose medžiuose. Juose apsigyvenę sparnuočiai visus džiugins savo giesmelėmis.

 

Veiklos koordinatorė V. Didzinskienė

DSV finalas

2019-03-29

Kovo 29 dieną sporto būrelio „ Sveikuoliukų klubo“ komanda dalyvavo finalinėse „ Drąsūs,  stiprūs , vikrūs“ varžybose  Radviliškio rajono  Baisogalos gimnazijoje ir iškovojo  III vietą.

      Dėkojame mokytojui Gyčiui Aukštikalniui už pagalbą ir palaikymą.

 

 Mokytoja   Albina Povilauskienė

Draugystės ratas

2019-03-29

Pradinukai sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ užbaigė iniciatyva "Draugystės ratas".

Aktyvias vienijančias veiklas pertraukų metu organizavo mokytojos Vigilija, Violeta ir Vita, padedant vyresnių klasių moksleiviams. Vaikai šoko, dainavo, rungtyniavo, žaidė, iš raidžių dėliojo žodžius ir stiprino draugystę.

 Koordinatorė Vita Januševičienė

Temidės konkursas

2019-03-28

Kovo 28 d. mūsų mokyklos 9-10 kl. mokinių komanda dalyvavo rajono mokinių teisinių žinių konkurse, kuris vyko Biržų pilies salėje. Dalyvavo 12 rajono  mokyklų komandų. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų mokyklos komanda užėmė 4 vietą. Mokinius konkursui paruošė istorijos vyresnioji mokytoja Jurgita Sereikienė.  

Viešnagė Vabalninke

2019-03-21

Antrokai ir trečiokai buvo pakviesti dalyvauti edukaciniame renginyje, skirtame knygai, kuris vyko Vabalninko Balio Sruogos gimnazijoje. Papiliečiai suvaidino populiariąją poeto Kazio Binkio poemą "Kiškių sukilimas". Vaikams muzikuoti padėjo mokytoja Vigilija Macienė. Mokiniai bendravo su gimnazijos pradinukais, žaidė, šoko.

Po renginio apsilankė pas mokytoją, tautodailininką Vitą Jatulevičių, apžiūrėjo medžio drožinių ekspoziciją. Vaikai nuoširdžiai žavėjosi įspūdingais darbais. V. Jatulevičius parodė dirbtuves, papasakojo apie tai, kaip gimsta drožiniai.

 Mokytoja Vita Januševičienė

"Ei mes talentingi"

2019-03-16

            Kovo 16 d. mūsų mokyklos dainorėliai dalyvavo respublikiniame konkurse „Ei, mes esam talentingi!”, kuris vyko Rokiškio raj. Juodupės gimnazijoje. Konkurse varžėsi net 27 kolektyvai, o nominacijų – tik 9. Juodupės gimnazijos aktų salė prisipildė dalyvių iš Rokiškio, Juodupės, Obelių, Kupiškio, Kamajų, Papilio. Konkurso dalyviai prieš savo pasirodymus labai jaudinosi. Mūsų mokyklai atstovavo 9 dalyviai. Tai – Mayos ir Karolinos duetas, solistė Miglė, Ugnės ir Miglės duetas ir mišrus ansamblis „Vėjavaikiai“ ( Eivydas, Gustavas, Ugnė, Miglė, Andrea, Paulius ir Dovydas). Visi dainininkai pasirodė šauniai, tačiau Mayai ir Karolinai pasisekė labiausiai – jos buvo apdovanotos nominacija „Už visapusišką temos išpildymą“. Labai džiaugiamės dueto įvertinimu.

 

Dainininkus konkursui parengė mokytoja Vigilija Macienė.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now