3-OJO TRIMESTRO NAUJIENOS IR ĮVYKIAI

Gero vėjo, dešimtokai!

2020-06 -17

Birželio 17 d. mūsų mokyklos dešimtokams nuskambėjo paskutinis skambutis. Pražydę rugiagėlės, pasklidęs sužydėjusių  bijūnų kvapas ir nenumaldomai skambantis mokyklinis varpelis – kiekvienos su mokykla atsisveikinančios  laidos palydovai. Šis skambutis – simbolinis, tačiau labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Prasideda naujas iššūkių etapas, kai reikia pasirinkti, link kur sukti, kokiu gyvenimo keliu žengti.

Nuskambėjus Lietuvos valstybės himnui bei mokyklos himnui, dešimtokus su švente pasveikino laikinai einanti direktorės pareigas Loreta Žibelienė. Jiems  įteikė  dešimtos klasės baigimo pažymėjimus. Šventinį žodį  tarė pirmosios mokytojos,  dešimtokų auklėtojos, mokinių taryba. Šventės kaltininkai žodžiais ir gėlėmis dėkojo kiekvienam mokytojui už žinias, rūpestį bei pagalbą. Gražūs ir padrąsinantys linkėjimai nuskambėjo iš tėvų lūpų.

 Nuaidi paskutiniai žingsniai mokykloj. Žingsniai tų, kurie išeina ieškoti savojo kelio… Gero vėjo, dešimtokai!

     

 

  10 klasės auklėtoja Orinta Sangailienė

Projektas "Ž. E. M. E"

2020-06 -7

Labai džiaugiuosi, kad galėjau prisijungti prie „Ž. E. M. E." projekto. Turėjom daug įvairių veiklų(diskusijos, piešiniai, depozito dėžės gaminimas, temų pristatymai ir t.t)

Iš viso turėjom 8 temas apie:

Žalių ekologiškų mokyklų erdvę

Rūšiavimą

Vartotojiškumą

Maisto kainą pasauliui

Miškų svarbą

Vandens svarbą

Oro taršą

Tvarumą

„Ž. E. M. E.“ buvo startas žalių pokyčių link! Tikime, jog tie gražūs pokyčiai bus kuriami ir toliau.

Pradėk nuo savęs!

„Ž. E. M. E.“ metraštis: bit.ly/ŽEMEmetraštis

Daugiau: bit.ly/programaŽEME

Mokinių tarybos pirmininkė Jokūba

 

Laimėtas sporto projektas sportinio inventoriaus ir įrangos įsigijimui

2020-05 -02 

Praeitais mokslo metais mokykla dalyvavo Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkurse ir gavo virš 6 tūkst. eurų sporto inventoriui ir įrangai įsigyti. Už šią sumą buvo nupirkta daug naujų, kokybiškų prekių.  Buvęs  mokyklos  sportinis inventorius jau daug metų yra naudojamas, todėl yra susidėvėjęs, nebesaugus. Šalia sporto salės savo jėgomis įsirengėme nedidelę patalpą, kurioje dabar puikuojasi  daugiafunkcinis treniruoklis BodyCraft X2 Family, bėgimo takelis, dviratis treniruoklis, suolas štangos spaudimui, svarmenys. Sporto salėje atsirado daug naujų, kokybiškų krepšinio, tinklinio, futbolo kamuolių, surenkami badmintono stovai su tinklu. Visa tai skirta visiems Papilio seniūnijos gyventojams, norintiems aktyviai leisti laisvalaikį. Du kartus per savaitę jie turi galimybę vakarais ateiti į mokyklą pasportuoti. Iki karantino vakarais susirinkdavo nemažai žmonių, pasiilgusių fizinio aktyvumo, norinčių pažaisti sportinius žaidimus, pagerinti savo fizinį pasirengimą. Ypatingai moterys susidomėjo kardio treniruotėmis. Tad bėgimo takelis ir dviratis treniruoklis retai būdavo neužimti. Tačiau karantinas kiek pakoregavo žmonių įpročius. Tikimės, jog prasidėjus naujiems mokslo metams, viskas stos į buvusias vėžes ir miestelio bei apylinkių gyventojai toliau galės mėgautis aktyviu laisvalaikio praleidimu. 

Projekto veiklų koordinatorius

fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas Gytis Aukštikalnis

1/5

BIRŽŲ „AUŠROS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PAPILIO PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIUS

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
102380601_641373319792004_57149652430659