top of page

2% PARAMA MOKYKLAI

Visi dirbantys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

Kiekvienais metais iki gegužės 1 d. galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2 procentų) būtų pervesta Labdaros ir paramos įstatyme nurodytiems paramos gavėjams.

Skirdami 2 procentų pajamų mokesčių paramą mūsų mokyklai padėsite jai gyvuoti ir efektyviai vykdyti veiklą.

Prašymo pildymui Jums tereikės žinoti Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Papilio ugdymo skyriaus paramos gavėjo kodą: 190545880

Jeigu jau esate raštu arba elektroniniu būdu pateikę Prašymo pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą FR0512 formą, tai vėl šią formą užpildyti ir pateikti galite anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale arba jo duomenis parsisiuntę į savo kompiuterį:

Jeigu nesate teikę prašymo dėl 2 procentų pajamų mokesčio skyrimo paramai arba labdarai, tai šį prašymą galite užpildyti tiesiogiai portale arba parsisiuntę jo formą į savo kompiuterį. Nepamirškite, kad prašymai priimami iki gegužės 1 d.

Prisijungti prie VMI elektroninės sistemos galite naudodamiesi savo internetine bankininkystės sistema, tada pasirinkite Paslaugos > 2 proc. paramai.

Dėkojame Jums už pagalbą!

Jeigu kyla klausimų dėl 2% paramos skyrimo, susisiekite su mumis.

 

AČIŪ VISIEMS, KURIE PADEDATE MŪSŲ MOKYKLAI!

DAUGIAU INFORMACIJOS:


+37045058194

papilys.mokykla@gmail.com

bottom of page