MOKINIŲ PASIEKIMAI

Rajoninės mergaičių futbolo varžybos
2019- 12 - 12
Giedraitytė Gabija 7 kl., Levonaitė Jokūba 8 kl., Levonaitė Martyna 6 kl.
Narbutaitė Elija 8 kl., Raupytė Lina 8 kl., Rudelytė Kamilė 8 kl., Šamšonaitė Viktorija 7 kl., Šleivaitė Greta 7 kl.

 
2 vieta
Gytis Aukštikalnis
Rajoninės berniukų futbolo varžybos
2019- 12 - 16

Dūda Eivydas 5 kl., Januševičius Rūtenis 6 kl., Martinkėnas Gabrielius 7 kl., Parčiauskas Rapolas 7 kl., Plepys Benas 5 kl., Plepys Gustavas 5 kl.
Šleiva Edvinas 5 kl., Tumasas Eivydas 7 kl.
 
1 vieta
Gytis Aukštikalnis
Rajoninės krepšinio 3x3 mergaičių varžybos
2019- 12 - 10
Juodelytė Rugilė 9 kl., Krištapaitytė Gabija 8 kl., Levonaitė Jokūba 8 kl.
Narbutaitė Elija 8 kl.
3 vieta
Gytis Aukštikalnis
Rajoninės krepšinio 3x3 berniukų varžybos
2019- 12 - 10
Lukoševičius Justinas 10 kl., Mironas Oskaras 10 kl., 
Raupys Antanas 10 kl., Znaidukas Agnius 9 kl.
2 vieta
Gytis Aukštikalnis
Zoninės berniukų kvadrato varžybos
2019- 11 - 22
Bružas Paulius 5 kl., Budrius Dovydas 5 kl., Januševičius Kajus 3 kl.
Januševičius Rūtenis 6 kl., Laumė Ernestas 3 kl., Martinkėnas Gabrielius 6 kl, Mieliauskas Lukas 5 kl., Plepys Benas 5 kl., Plepys Gustavas 5 kl.
Šleiva Edvinas 5 kl.
3 vieta
Gytis Aukštikalnis
Rajoninės kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos (2009 m. gimimo ir jaunesnių)
2019- 11 - 20
Paulina Baltušytė, Ema Kuginytė, Ingrida Levonaitė, Andrea Olaraš, Akvilė Valbasaitė, Rūtenis Šimonis - 4 kl., Ernestas Laumė, Vakaris Kaira, Kajus Januševičius - 3 kl., Fabijus Liutkus - 2 kl.
2 vieta
Vita Januševičienė
Rajoninės berniukų kvadrato varžybos tarp kaimo pagrindinių mokyklų
2019- 11 - 13
Bružas Paulius 5 kl., Budrius Dovydas 5 kl., Dūda Eivydas 5 kl.
Januševičius Kajus 3 kl., Januševičius Rūtenis 6 kl., Martinkėnas Gabrielius 6 kl., Mieliauskas Lukas 5 kl., Plepys Benas 5 kl.
Plepys Gustavas 5 kl., Šleiva Edvinas 5 kl.
 
1 vieta
Gytis Aukštikalnis
 Rajoninės mergaičių kvadrato varžybos tarp kaimo pagrindinių mokyklų
2019- 11 - 12
Baltušytė Paulina 4 kl., Krištapaitytė Ugnė 5 kl., Levonaitė Ingrida 4 kl.
Levonaitė Martyna 6 kl., Meženskaitė Miglė 5 kl., Oralaš Andrea 4 kl.
Pakalnytė Karilė 5 kl., Valbasaitė Akvilė 4 kl., Vejelytė Goda 5 kl.
Žekonytė Eva 5 kl.
 
2 vieta
Gytis Aukštikalnis
 Bėgimas nusipelniusio trenerio Povilo Karoblio ir signataro Petro Poškaus taurei laimėti
2019- 10 - 18
Eivydas Dūda 1 vieta savo amžiaus grupėje
Arnas Adukauskas 1 vieta savo amžiaus grupėje
Gytis Aukštikalnis
 Rajoninė viktorina "Sveikai maitinuosi - augu sveikas"
2019-10 - 11
Paulina Baltušytė, Ema Kuginytė, Ingrida Levonaitė, Andrea Olaraš, Akvilė Valbasaitė, Rūtenis Šimonis - 4 kl., Lukas Baranovas, Eivintas Dulksnius - 1 kl.
Laimėta 2 vieta tarp penkių komandų.
Vita Januševičienė
 Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos, skirtos signatarui Petrui Poškui paminėti
2019-09-20
Elija Narbutaitė 2 vieta rūtulio stūmimas, 3 vieta šuolyje į tolį.
Arnas Adukauskas 3 vieta šuolyje į tolį.
Gytis Aukštikalnis
 Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos, skirtos signatarui Petrui Poškui paminėti
2019-09-20
Paulina Baltušytė - 3 vieta 300 m bėgimo distancijoje,
Ingrida Levonaitė - 2 vieta 60 m bėgimo distancijoje,
Akvilė Valbasaitė - 3 vieta 60 m bėgimo distancijoje
Vita Januševičienė
Zoninės berniukų futbolo varžybos
2020- 01 - 10

Dūda Eivydas 5 kl., Januševičius Rūtenis 6 kl., Martinkėnas Gabrielius 7 kl., Parčiauskas Rapolas 7 kl., Plepys Benas 5 kl., Plepys Gustavas 5 kl.
Šleiva Edvinas 5 kl., Tumasas Eivydas 7 kl.
 
3  vieta
Gytis Aukštikalnis
Rajoninis meninio skaitymo konkursas
2020- 01 - 28
8 klasės mokinys Pijus Gurskas
 
3  vieta
Jurgita Legienė
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now