MOKINIŲ PASIEKIMAI

Tradicinės pradinių klasių lengvosios atletikos varžybos
2020- 09 - 09
Kamuoliuko metimas - Meirita Šimonytė - 1 vieta, Kajus Januševičius - 2 vieta.Bėgimas - Mintautė Šimonytė - 2 vieta. Šuolis į tolį - Meirita Šimonytė - 3 vieta
Laima Bajorienė
Rajoninės pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos
2020- 09 - 11
Austėja Šimukėnaitė - 60 m bėgimas 1 vieta ir 300 m bėgimas 2 vieta, Eivintas Dulksnius - kamuoliuko metimas 3 vieta, Aironas Stankevičius - 60 m bėgimas 1 vieta ir 300 m bėgimas 1 vieta , Tajus Ivanauskas - 60 m bėgimas 3 vieta ir 300 m bėgimas 3 vieta
Vita Januševičienė
Lietuvos Aukštaitijos tradicinės lengvosios atletikos varžybos signataro P. Poškaus taurei laimėti
2020- 09 - 25

Aironas Stankevičius - 60 m bėgimas 3 vieta ir 300 m bėgimas 3 vieta

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2021“

2021-05-10

Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimt šeštasis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2021“ nuotoliniu būdu. Vertinimo komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad keturi mūsų mokyklos mokiniai Biržų savivaldybėje užėmė prizines vietas. „Bičiulių“ grupėje (5-6 kl.) Rūtenis Šimonis 5kl. užėmė I vietą, Fausta Joneliukštytė 6kl. užėmė II vietą, „Kadetų“ grupėje (7-8 kl.) Martyna Levonaitė 7kl užėmė I vietą, o Gabrielius Martinkėnas 7kl. - II vietą.