1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos  Papilio pagrindinio ugdymo skyrius – dieninis, bendrojo ugdymo skyrius Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdantis ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190546982

MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiamas Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos reorganizacijos pranešimas ir reorganizacijos sąlygų aprašas.

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

Antrokai keliavo po Biržų regioninį parką

2021-06-13

Pažintis su regioniniu parku prasidėjo lankytojų centre. Edukacinėje pamokoje „Prasmengančios žemės kraštas“ mokiniai sužinojo ir pamatė, kas nutinka žemės gelmėse, kaip susiformuoja smegduobės.

Kelionę antrokai tęsė eidami pėsčiųjų tiltu per Širvėnos ežerą. Jie džiaugėsi galėdami iš arti pamatyti laukius, ausytuosius kragus, kitus paukščius. Mokiniai apžiūrėjo Astravo dvaro parką, rūmus ir prie jų esančius liūtus. Vaikams įspūdį paliko užtvanka, be kurios neturėtume Širvėnos ir prieš šimtmečius daug sunkiau būtų buvę apginti Biržų pilį nuo priešų.

Sporto ir turizmo diena

2021-06-11

Birželio 11 d. mokykloje vyravo kiek kitokia atmosfera, nei tai vyksta kasdien. Tą dieną buvo organizuojama sporto ir turizmo diena. Visi džiaugėmės sulaukę gražios saulėtos dienos.

Mokinių ir jų klasių auklėtojų laukė maždaug 5 km. žygis nuo Papilio užtvankos iki mokyklos. Tačiau reikėjo ne tik įveikti distanciją, bet atlikti net 6 užduotis. Užduočių atsakymai turėjo būti užfiksuoti telefono kamera. Sumuojant rezultatus paaiškėjo, jog ne visos klasės su užduotimis pilnai susitvarkė.

Su knyga į vasarą

2021-06-09

Birželio 9 dieną įvyko baigiamasis skaitymo skatinimo projekto „Skaitymo virusas“ renginys „Su knyga į vasarą“. Visus mokslo metus pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekto veiklose. Kontaktiniu ir nuotoliniu būdu vykę renginiai skatino vaikus domėtis knygomis, tobulinti skaitymo įgūdžius, pajusti skaitymo džiaugsmą. Projektas buvo vykdomas bendradarbiaujant su Papilio seniūnijos bibliotekininkėmis.

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

eduka.png

Himnas

atsisiųsti.png
sveika_mokykla_logotipas_RGB.jpg
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

BIRŽŲ „AUŠROS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PAPILIO PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIUS