1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla – dieninė, bendrojo ugdymo mokykla Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdanti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190546982

MOKYKLOS NAUJIENOS

Mieli būsimieji Papilio pagrindinės mokyklos darželio grupės vaikai, mokiniai, jų tėveliai (globėjai),

     Mokykla laukia būsimų darželio grupės (4 val. nuo 4 metų) vaikų ir naujų mokinių tėvelių (globėjų) prašymų iki vasario 29 d.

Dokumentai priimami mokyklos raštinėje, Vilties g.1, Papilys, Biržų r.

             Telefonai pasiteirauti: 845058119, 861286871

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

Himnas

Užgavėnės

2020 - 02 - 25

Šiandien mokykloje buvo organizuojama akcija „Užgavėnių blynai” . Kadangi tikros žiemos neturime, tai ir raganų, velnių ir kitokių svečių neturėjome ir Kanapinis seniai Lašininį nugalėjęs pamiršo užsukti, bet blynų tikrai turėjome ir kitus vaišinome. 6 ir 7 klasės mokiniai prikepė labai skanių įvairių rūšių blynų ir kvietė visus norinčius, kad greičiau tikras pavasaris ateitų, pasivaišinti.

Grafika ant ratų

2020 - 02 - 24

Šiandien 5-10 klasių mokiniai turėjo nuostabią edukacinę pamoką „Grafika ant ratų”. Mokiniai išmėgino vieną seniausių Lietuvoje spaudos būdų – linoraižinį. Kaip ir buvo žadėta Kultūros paso anotacijoje, linoraižinio technologija užburia netikėto rezultato žavesiu ir eksperimentavimo dvasia, moko kantrybės ir susikaupimo - buvo išpildyta su kaupu. Dėkojame nuostabiai lektorei už pamokas ir už suteiktus įspūdžius, padrasinimus ir pagyrimus, o svarbiausiai už suteiktą galimybę prisiliesti praktiškai prie spausdintinės grafikos.

Metodinė diena

2020 - 02 - 19

Per mokinių žiemos atostogas mokytojai neturi laiko ilsėtis. Vasario 19 d. Papilio pagrindinėje mokykloje vyko metodinė diena, kurioje dalyvavo trijų mokyklų – Pabiržės, Pačeriaukštės, Papilio – mokytojai. Susitikimo metu buvo aptariama mokinių asmeninės pažangos fiksavimo, planavimo ir augimo problemos.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now