1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos  Papilio pagrindinio ugdymo skyrius – dieninis, bendrojo ugdymo skyrius Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdantis ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190546982

MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiamas Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos reorganizacijos pranešimas ir reorganizacijos sąlygų aprašas.

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

Mokslo metų baigimo šventė

2021-06-22

Paskutinę šiais mokslo metais dieną, mokykloje vyravo jauki darbinė nuotaika- mokiniai su klasės vadovėmis atliko paskutines veiklas- ruošė klasės veiklos metų fotoreportažus, atliko temines fotosesijas. Nors šie mokslo metai buvo neįprasti ir sudėtingi, bet pristatymai buvo kupini šypsenų ir smagių akimirkų, įrodančių, kad ir kaip būtų sudėtinga, bet su šypsena viskas įmanoma.

Tyrimų diena mokykloje

2021-06-21

Birželio 21d. 5 – 9 kl. mokiniams vyko renginys „Tyrėjo diena mokykloje”, kurio metu buvo pristatytos birželio 14 – 18 d. vykusios veiklos.

       7 ir 8 kl. mokiniai supažindino  su nuotoliniu būdu pradėtu ir jau baigtu projektu „Architektūros objektų tyrinėjimas - nuo istorinio laikotarpio iki formos įvairovės”, kurį atliko su technologijų ir istorijos mokytojomis.

Antrokai keliavo po Biržų regioninį parką

2021-06-13

Pažintis su regioniniu parku prasidėjo lankytojų centre. Edukacinėje pamokoje „Prasmengančios žemės kraštas“ mokiniai sužinojo ir pamatė, kas nutinka žemės gelmėse, kaip susiformuoja smegduobės.

Kelionę antrokai tęsė eidami pėsčiųjų tiltu per Širvėnos ežerą. Jie džiaugėsi galėdami iš arti pamatyti laukius, ausytuosius kragus, kitus paukščius. Mokiniai apžiūrėjo Astravo dvaro parką, rūmus ir prie jų esančius liūtus. Vaikams įspūdį paliko užtvanka, be kurios neturėtume Širvėnos ir prieš šimtmečius daug sunkiau būtų buvę apginti Biržų pilį nuo priešų.

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

eduka.png

Himnas

atsisiųsti.png
sveika_mokykla_logotipas_RGB.jpg
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

BIRŽŲ „AUŠROS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PAPILIO PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIUS