1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla – dieninė, bendrojo ugdymo mokykla Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdanti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190546982

MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiamas Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos reorganizacijos pranešimas ir reorganizacijos sąlygų aprašas.

Skelbimas

Informuojame, kad dėl vykdomos Biržų rajono švietimo įstaigų pertvarkos,
  atšaukiamas paskelbtas konkursas į Biržų rajono Papilio pagrindinės
mokyklos direktoriaus  pareigas, visa informacija Biržų rajono
savivaldybės internetinėje svetainėje, tiksli nuoroda
https://www.birzai.lt/index.php?1029941873.

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

Himnas

Gero vėjo, dešimtokai!

2020-06 -17

Birželio 17 d. mūsų mokyklos dešimtokams nuskambėjo paskutinis skambutis. Pražydę rugiagėlės, pasklidęs sužydėjusių  bijūnų kvapas ir nenumaldomai skambantis mokyklinis varpelis – kiekvienos su mokykla atsisveikinančios  laidos palydovai. Šis skambutis – simbolinis, tačiau labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Prasideda naujas iššūkių etapas, kai reikia pasirinkti, link kur sukti, kokiu gyvenimo keliu žengti.

atsisiųsti.png

Projektas "Ž. E. M. E"

2020-06 -7

Labai džiaugiuosi, kad galėjau prisijungti prie „Ž. E. M. E." projekto. Turėjom daug įvairių veiklų(diskusijos, piešiniai, depozito dėžės gaminimas, temų pristatymai ir t.t)

Iš viso turėjom 8 temas apie:

Laimėtas sporto projektas sportinio inventoriaus ir įrangos įsigijimui

2020-05 -02 

Praeitais mokslo metais mokykla dalyvavo Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkurse ir gavo virš 6 tūkst. eurų sporto inventoriui ir įrangai įsigyti. Už šią sumą buvo nupirkta daug naujų, kokybiškų prekių.  Buvęs  mokyklos  sportinis inventorius jau daug metų yra naudojamas, todėl yra susidėvėjęs, nebesaugus.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now