1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos  Papilio pagrindinio ugdymo skyrius – dieninis, bendrojo ugdymo skyrius Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdantis ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190546982

MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiamas Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos reorganizacijos pranešimas ir reorganizacijos sąlygų aprašas.

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

Dvigubas pradinukų startas

2021 - 09 - 16

Rugsėjo 16-ąją pradinių klasių mokiniai dalyvavo skaitymo skatinimo projekto „Skaitymo virusas“ ir Judumo savaitės renginyje, skirtame poetui Kaziui Binkiui paminėti „... ir bėgioti mums po kiemą gera vasarą ir žiemą...“. Renginį koordinavo mokytoja Vita Januševičienė. Tuo pačiu metu startavo ir skaitymo skatinimo projektas, ir Judumo savaitė. Renginyje dalyvavo mokyklos socialiniai partneriai – Papilio seniūnijos bibliotekininkės Jolita Banienė, Danutė Kučinskienė, Ligita Zakrienė, mokyklos bibliotekininkė Agnė Januševičienė, antroko Gusto, trečioko Tajaus ir ketvirtoko Elijaus mamytės.

Rugsėjo 1-oji

2021 - 09 - 01

     Rugsėjis vėl pakvietė mokinius į mokyklas. Prasideda nauji mokslo metai. Nors COVID -19 pandemija vis dar nesitraukia, mokiniai mokysis kontaktiniu būdu. Jų saugumui užtikrinti bus laikomasi higienos reikalavimų, judėjimo ir susibūrimų ribojimų, mokiniai skatinami testuotis greitaisiais antigenų testais.

Mokslo metų baigimo šventė

2021-06-22

Paskutinę šiais mokslo metais dieną, mokykloje vyravo jauki darbinė nuotaika- mokiniai su klasės vadovėmis atliko paskutines veiklas- ruošė klasės veiklos metų fotoreportažus, atliko temines fotosesijas. Nors šie mokslo metai buvo neįprasti ir sudėtingi, bet pristatymai buvo kupini šypsenų ir smagių akimirkų, įrodančių, kad ir kaip būtų sudėtinga, bet su šypsena viskas įmanoma.

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

Dienynas Tamo.png

Himnas

atsisiųsti.png
sveika_mokykla_logotipas_RGB.jpg
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

BIRŽŲ „AUŠROS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PAPILIO PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIUS