1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos  Papilio pagrindinio ugdymo skyrius – dieninis, bendrojo ugdymo skyrius Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdantis ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190546982

MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiamas Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos reorganizacijos pranešimas ir reorganizacijos sąlygų aprašas.

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

Sniego diena

2021 - 02- 22

  Stebėdami tirpstančius varveklius ir klausydamiesi zylučių balsų nejučia atsidūstame...- pagaliau ilgai lauktas pavasaris. Per Užgavėnes triukšmingai išbaidę žiemą pamiršome, kaip nuoširdžiai ja džiaugėmės. Todėl vėl ir vėl ją prisimename. Jaunesnieji mokiniai gal net sunkiai ir beprisimena tokią sniego ir pramogų gausą!

Pradinukų integruota pamoka Vasario 16 - tai

2021 - 02- 12

 Vasario 12 d. Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyriaus pradinių klasių mokytojos Laima Bajorienė ir Virginija Prascienienė  vedė  integruotą lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoką,1 ir 4 klasių mokiniams "Vasario 16-oji -Lietuvos valstybės atkūrimo diena".

Respublikinė mokinių konferencija "Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje"

2021 - 02- 23

Vasario 23 d. dalyvavome nuotolinėje respublikinėje mokinių konferencijoje „Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje”, kurią organizavo Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazija kartu su Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centru. Savo kūrybinius darbus pristatė 40 komandų iš įvairių Lietuvos miestų, dalyvavo per 150 mokinių ir mokytojų.

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

eduka.png
atsisiųsti.png

Himnas

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

BIRŽŲ „AUŠROS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PAPILIO PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIUS

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now