1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos  Papilio pagrindinio ugdymo skyrius – dieninis, bendrojo ugdymo skyrius Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdantis ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190546982

MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiamas Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos reorganizacijos pranešimas ir reorganizacijos sąlygų aprašas.

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

"Atmintis gyva, nes liudija"

2021 - 01-13

   Šiandien minime sausio 13-ąją. Kvietėme mokinius prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija”, ir 10 minučių uždegti languose žvakutes, taip prisiminti, kodėl esame laisvi.

Sveikatą stiprinanti mokykla

2020 - 12 - 17

   Sveikatą stiprinančia mokykla neseniai pripažintas Papilio pagrindinio ugdymo skyrius ir toliau skatina mokinius sveikai gyventi, tobulėti, siekti savo tikslų. Vaikai nuo pat ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės , pradinių klasių iki skyriaus baigimo skatinami palaikyti savo sveikatą.

SRF projektas Papilyje

2020 - 12 - 11

    Metams einant į pabaigą, smagu prisiminti,  kas gera ir naudinga  buvo nuveikta per šiuos metus. Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius 2019 m. gavo finansavimą, o 2020 m. įgyvendino vieną iš reikšmingesnių projektų per pastaruosius metus.  Praėję Sporto rėmimo fondo (SRF) atrankos konkursą, gavome lėšų sportiniam inventoriui ir įrangai įsigyti. SRF – tai valstybės lėšos, kuriomis remiami sporto projektai, skatinantys Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą.

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

eduka.png
atsisiųsti.png

Himnas

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

BIRŽŲ „AUŠROS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PAPILIO PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIUS

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now