1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos  Papilio pagrindinio ugdymo skyrius – dieninis, bendrojo ugdymo skyrius Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdantis ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190545880

MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiamas Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos reorganizacijos pranešimas ir reorganizacijos sąlygų aprašas.

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

Rungtyniavo pradinukai

2022-05-18

Mokykloje vyko pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos. Tarpusavyje rungtyniavo pirmokai su antrokais ir trečiokai su ketvirtokais. Mokiniai galėjo išbandyti jėgas skirtingo ilgio distancijų bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtyse. Varžybose dalyvavo 27 pradinukai, pasirinkdami norimas rungtis.

Bėgimo varžybose

2022-04-28

Biržuose vyko bėgimo varžybos, skirtos lengvaatlečio Jono Pipynės taurei laimėti. Rungtyniauti panoro daugiau nei 700 dalyvių. Gausiame bėgikų būryje buvo ir papiliečiai. Jėgas išbandė pirmokai Jovydas ir Dominykas G., antrokai Deividas, Justina bei Kristina, trečiokai Aironas, Austėja, Eivintas, Gabrielė, Lukas, Paula, Tajus ir Vesta, ketvirtokės Maya bei Ervina, penktokai Airida, Ernestas, Kajus, Karolina, Meirita ir Orestas, šeštokės Akvilė, Andrea ir Ingrida, septintokai Benas, Lukas, Saulė ir dešimtokas Audrius. Arčiausiai nugalėtojų pakylos buvo trečiokas Aironas.

Respublikinis konkursas "Profesijų pasaulis"

2022-04-29

Du mokiniai kovo 21 d. - balandžio 29 d dalyvavo respublikiniame konkurse "Profesijų pasaulis".

     3 klasės mokinė Austėja Šimukėnaitė konkurse "Profesijų pasaulis" gavo nominaciją už amato puoselėjimą. Mokinius konkursui parengė logopedė Zita Jankūnienė.

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

Dienynas Tamo.png

Himnas

atsisiųsti.png
lionsquest.png
sveika_mokykla_logotipas_RGB.jpg
SRF
gamtamokslis.jpg
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

BIRŽŲ „AUŠROS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PAPILIO PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIUS