1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos  Papilio pagrindinio ugdymo skyrius – dieninis, bendrojo ugdymo skyrius Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdantis ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190546982

MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiamas Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos reorganizacijos pranešimas ir reorganizacijos sąlygų aprašas.

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

Slaptoji mokykla

2021-05-14

3 klasės mokiniai apsilankė Biržų Sėlos muziejuje ir dalyvavo 2-ose edukacijose. Vienoje iš jų - "Slaptoji mokykla" - sužinojome apie tai , kaip senais senais laikais, kai beveik visa Lietuva buvo Rusijos imperijos dalimi, kai buvo uždrausta lietuviška spauda ir uždarytos lietuviškos mokyklos, žmonės vaikus slapta mokė lietuviško rašto.

Rajoniniame piešinių konkurse

2021-05-05

Biržų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, siekdama paskatinti vaikus labiau pažinti priešgaisrinę saugą, organizavo rajoninį pradinių klasių mokinių piešinių konkursą. 2 klasės mokiniai prisijungė prie iniciatyvos. Jie aptarė nesaugaus elgesio su ugnimi problemas ir kūrė piešinius. Geriausiai atskleisti temą pavyko Eivintui Dulksniui, Austėjai Šimukėnaitei ir Paulai Pasakinskaitei. Šių mokinių darbeliai ir iškeliavo į konkursą, kuris vyko ugniagesių globėjo šv. Florijono dieną.

Antrokų darbai virtualioje parodoje

2021-05-04

Biržų švietimo pagalbos tarnyba ir Biržų rajono pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis organizavo rajoninę virtualią pradinių klasių mokinių darbų parodą „Kaip aš sveikinsiu mamytę“. Antrokai entuziastingai kūrė sveikinimo atvirukus. Vaikai rinkosi ne tik tradicines medžiagas – popierių, kartoną, bet išbandė ir siūlus, odą.

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

eduka.png

Himnas

atsisiųsti.png
sveika_mokykla_logotipas_RGB.jpg
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

BIRŽŲ „AUŠROS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PAPILIO PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIUS