1/7
SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PUSLAPĮ!

Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos  Papilio pagrindinio ugdymo skyrius – dieninis, bendrojo ugdymo skyrius Biržų raj., Papilyje, Vilties g. 1, vykdantis ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformalaus ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190545880

MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiamas Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos reorganizacijos pranešimas ir reorganizacijos sąlygų aprašas.

 Prieš pat Kalėdas mokyklą pasiekė džiugi žinia - nacionalinė sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija mūsų mokyklą pripažino SVEIKATĄ STIPRINANČIA MOKYKLA!

Pradinukai paminėjo Šiaurės šalių literatūros savaitę 2

2021 - 11 - 18

Minint „Šiaurės šalių literatūros savaitę“ spalio 28d. pradinių klasių mokiniai buvo pakviesti į mokyklos biblioteką, kurioje buvo supažindinti su dviem autorėmis: Astrida Lindgren ir Tuve Janson. Mokiniai gavo užduotį, laisvalaikiu ir atostogų metu skaityti autorių knygas, kad kuo daugiau sužinotų apie jų knygų herojus. Baigus pristatyti autores, mokiniai labai susidomėjo ir skubėjo rinktis knygų. Populiariausia knyga kurią rinkosi, tai A.Lindgren „Padaužų kaimo vaikai“.

Pradinukai paminėjo Šiaurės šalių literatūros savaitę

2021 - 11 - 17

Dalyvaudami skaitymo skatinimo projekto „Skaitymo virusas“ veiklose, mokiniai domėjosi ir skaitė Astridos Lindgren ir Tuvės Janson kūrinius. Abi rašytojos už vertingą kūrybą yra apdovanotos tarptautine vaikų ir jaunimo literatūros premija – Anderseno premija.

Skaitymo startą spalio mėnesį davė mokyklos bibliotekininkė Agnė Januševičienė, pristačiusi A. Lindgren ir T. Janson bei jų kūrybą. Pirmokai su mokytoja įniko tyrinėti Pepės Ilgakojinės nuotykius, o vyresni rinkosi patinkančias šių autorių knygas ir skaitė savarankiškai.

Tolerancijos miestas

2021 - 11 - 16

Visų klasių mokiniai aktyviai dalyvavo projektinėje veikloje, skirtoje paminėti Tarptautinę Tolerancijos dieną – lapkričio 16-ąją. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra Tolerancijos miestas. Pasaulis gražus, nes jis įvairus. Kiekvieną bendruomenę sudaro skirtingi, unikalūs, ypatingi žmonės. Tolerancijos mieste yra vietos visiems.

Mokinių pasiekimai

Pamokų keitimai

Dienynas Tamo.png

Himnas

atsisiųsti.png
sveika_mokykla_logotipas_RGB.jpg
lionsquest.png
SRF
gamtamokslis.jpg
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

BIRŽŲ „AUŠROS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

PAPILIO PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIUS